Ваш кошик пустий

ТОПАЗ: Про компанію

Історія

Львівське державне спеціальне конструкторське бюро «Топаз» було створене в березні 1973 р. як провідне з проектування та виготовлення обладнання в ювелірній галузі.

На базі ЛДСКБ «Топаз» у жовтні 1992 р. був створений технічний комітет ТК-32 «Ювелірна промисловість» з метою координування робіт зі стандартизації в галузі ювелірного виробництва. Маючи значний досвід то кваліфікованих фахівців, за час, що минув, ТК-32 розробив і впровадив у виробництво два державні та один галузевий стандарти:

  1. ДСТУ 3527-97 "Вироби золотар­ські з коштовних металів". Загальні технічні умови.
  2. ДСТУ 3375-96 "Вироби золотар­ські" Терміни та визначення.
  3. ГСТУ "Каміння кольорове природне в сировині". Загальні технічні умови.

Виконуючи одночасно функції го­ловної організації зі стандартизації в ювелірній промисловості України, підприємство сформувало базу даних для створення державного класифікатора продукції України ДК 004-2003р.

З метою проведення гармонізації з європейськими стандартами, а в подальшому - впровадження в галузі ювелірного виробництва України європейських стандартів як національних, ТК-32 бере участь у роботі GEN у підко­мітеті № 283/1421 "Застосування дорогоцінних металів у ювелірній справі".

Одночасно ТК-32 "Ювелірна промисловість" є асоційо­ваним членом Міжнародного комітету зі стандартизації ISO/TC 174 "Jewellery".

На сьогодні підприємство має розвинену інфраструкту­ру та кваліфікований персонал і може застосовувати свій досвід у різних галузях промисловості.

ЛДСКБ «Топаз» плідно співпрацює з Банкнотно-монетним двором Національного банку України. Успішно освоє­но технологію виготовлення заготовок для ювілейних та пам’ятних монет, які закуповувалися за кордоном. Станом на сьогоднішній день для потреб Банкнотно-монетного двору  в планах на майбутнє - вдосконалення технологій, що ста­нуть базою для подальшого розвитку виробництва та ви­пуску високоякісної продукції.

Одним із основних видів діяльності є утилізація відходів радіотехнічного та електронного виробництва з метою ви­лучення дорогоцінних металів. Кінцевий продукт цього ви­робництва коштовні метали, які підприємство здає в Дер­жавну скарбницю Національного банку України.

Підприємство одне з перших почало виготовлення  державних знаків та медалей на за­мовлення Міністерства оборони України. Були розроблені та виго­товлені знаки "Міністерство оборони", "Генеральний штаб Збройних сил України", "Сухопутні війська", знаки класно­сті офіцерського та солдатського особового складу,  медалі "За сумлінну службу", "За взірцевість у військовій службі", "За досягнення  у військовій службі", "За доблесну військову службу Батьківщині", "За розмінування" та інші. Виготовлено понад 3 млн.штук заготовок для ювілейних та пам'ятних монет. Освоєно випуск заготовок для бікопорних монет.

За результатами роботи у 2002 році ЛДСКБ «Топаз» визнано переможцем Всеукраїнського конкурсу "Кращий роботодавець року" серед підприємств України, неодно­разово відзначалося як переможець на міському то облас­ному рівнях.

Сьогодні підприємство має потребу в інвестиціях з ме­тою організації заготівельного виробництво заготовок монет для Банкнотно-монетного двору Національного бан­ку України.

Контакти
вул. Личаківська, 110
Львів, Україна, 79014
ЛДСКБ «ТОПАЗ»
office@topaz.lviv.ua
тел/факс:(032) 275-62-33
Графік роботи
понеділок-п'ятниця: з 800 до 1700
субота, неділя: вихідний

Прийом замовлень, оформлених на сайті: цілодобово

Ліцензія
Ліцензія МФУ на право роздрібної, оптової торгівлі ювелірними виробами №691916 від 02.03.2011 та з обміну готівкових валютних цінностей №691939 від 01.04.2011
Розсилка
доставка квітів львів